Dobré ozvučení a osvětlení - zvukař
ZVUKAŘ, ZVUK, OZVUČENÍ, MOBILNÍ PÓDIUM, PROFESIONÁLNÍ SVĚTLA A EFEKTY
  Ozvučíme a osvětlíme koncerty, oslavy, přehlídky, plesy a další společenské a kulturní akce
  Naše profesionální aparatura a dlouholeté zkušenosti jsou zárukou dobrého výsledku
  Rental agentura zajišťuje realizace prezentací a show, módních přehlídek, představení
   produktu, konferencí nebo show na firemním večírku, vše individuálně přímo na míru
 
 

Technika, aparatura


Naše společnost postavila svoji tvář na co nejkvalitnějším zvuku. Běžně používáme PA společnosti KV2, mixážní pulty světových výrobců Allen&Heath, Soundcraft, DiGiCo. Ostatní komponenty jsme vybrali tak, aby zvukový vjem byl co nejkvalitnější. Osvětlovací aparaturu máme postavenu na pultu Weinas a s ním spojená světla nejmodernější konstrukce.

Společnost První Země, s.r.o. byla založena soukromými osobami za účelem technického zajištění chodu kulturních a společenských akcí.

Popis PA aparatury


Naše společnost se zaměřila na co nejkvalitnější zvuk při veřejných vystoupeních. Proto jsme jako základní kámen zvolili PA aparaturu firmy KV2 audio ES serii, která v malé variantě plně zajistí kvalitní produkci v prostorách pro cca 1000 osob.

Základní výkon naší aparatury činí 40kW.

Stálý akustický tlak PA soustavy činí 131 db.

Aby nedocházelo ke ztrátám intensity signálu v kabeláži a tím ke zhoršení kvality zvuku, máme na podiu umístěn Line driver VHD technologie, který zajistí posílení signálu z mikrofonů, nástrojů i z jiných zdrojů zvuku. Za mixážním pultem máme umístěnStage driver VHD technologie pro posílení síly signálu před koncovými zesilovači PA aparatury. Obě zařízení jsou také z provenience KV2 audio.

Efektové procesory byly opět vybrány tak, aby zvuk neztratil nic na brilanci a kvalitě.

Pro odposlechy jsme vybrali variantu KX audio o výkonu pro každý jednotlivý odposlech 500W.


SESTAVA v minimální konfiguraci o výkonu 5kW se hodí pro menší prostory, zábavy, plesy apod., venkovní prostory, koncerty a náročnější klientelu. Větší aparatury 10 kW nebo 20 kW jsou určeny pro venkovní použití.


Popis osvětlovací aparatury


Pro nejvyšší kvalitu osvětlovací aparatury jsme volili technologii světoznámé společnosti Weinas.

Srdcem ovládacího systému je profesionální pult - konzola Pearl 2010. Je vybavena možností ovládat 2500 DMX kanálů, až 250 inteligentních světel a 300 Par reflektorů. Konzola Pearl 2010 má 4 samostatné DMX linky oddělené elektro optickým oddělovačem.

Světelné show je tvořeno LED technologií Weinas s vysoce účinným vyzařováním světelného toku. Každý LED reflektor má ekvivalent 1000W žárovky s tím, že spotřeba elektrické energie je pouze 15%. Další obrovskou výhodou je možnost míchání barev profesionálním pultem Pearl 2010 přímo na LED reflektoru. Odpadá tím potřeba filtrace světelného toku, takže při malém množství světel je docíleno maximálního účinku.

LED reflektory pokrývají levou i pravou stranu podií, takže při dopadu světla na účinkující je docilováno velmi zajímavých kontrastů světel a stínů. Na podiu tím vzniká mnohobarevná kombinace.

Na zadní rampě máme zavěšeny pohyblivé hlavy Weinas 575 s výbojkou o intenzitě 500W. Pohyblivé hlavy jsou vybaveny barevnými filtry, zajímavými GOBY, prismatem a s možností točivého efektu GOBO.

Organizace otočných hlav plně využívá profesionálních možností konzoly Pearl 2010.

Zadní rampa je dále osazena, KUBE efekty, lasery a dalšími světelnými efekty.

Pro dosažení zajímavějších efektů máme v sestavě mlhovací stroje nebo hazery podle Vašeho přání.

Naše světelná sestava je vhodná mimo osvětlování hudebních skupin a různých show, také pro osvětlování divadelních nebo podobných představení.

Možnosti využití této osvětlovací aparatury jsou omezeny pouze Vaší fantazií.aparatura - foto 001 aparatura - foto 002 aparatura - foto 003 aparatura - foto 004 aparatura - foto 005

aparatura - foto 006 aparatura - foto 007 aparatura - foto 008

aparatura - foto 009 aparatura - foto 010


zpět na úvodní stránku


© Dobré ozvučení (zvukař)    www.DobreOzvuceni.cz    E-mail: info@dobreozvuceni.cz    metodej.skrecek@prvni-zeme.cz    Tel.: (+420) 777 718 951
Přátelé: Větry z jihu    Jiří Zonyga    Sanitka    Gang of lolitas    Nevers    COCHISE    music-agency.cz    odkazy

Větry z jihu Jiří Zonyga Rocková kapela Sanitka Gang of lolitas Nevers COCHISE